Mamografický screening
[Přihlásit se]

Registrace klienta

Osobní údaje
slouží k idetifikaci přihlášeného klienta. Povinnými údaji jsou: Jméno, Příjmení, Datum narození. Abychom Vás mohli informovat o případné změně termínu Vaší registrace, vyplnte prosím jednu z položek Telefonní číslo, E-mail. Pokud jste již v minulosti ablovoval(a) toto vyšetření zadejte prosím datum tohoto vyšetření do pole Poslední návštěva.
Jméno: povinná položka
Příjmení: povinná položka
Titul: nepovinná položka
Datum narození: povinná položka
Telefonní číslo: povinná položka
E-mail: nepovinná položka
Odesílající lékař: nepovinná položka
Poslední návštěva: nepovinná položka
Datum vyšetření
v rozbalovacím poli Měsíc/Rok zvolte měsíc, který Vám nejlépe vyhovuje. Na základě této volby Vám v rozbalovacím poli Den nabídneme dny, pro které existují volné termíny. Pokud je rozbalovací pole Den prázdné, znamená to, že pro tento měsíc neexistuje žádný volný den. V takovém případě vyberte jiný Měsíc/Rok Po výběru dne Vám v poli Čas vyšetření nabídneme neobsazené časy pro tento den.
Měsíc/Rok: Den:
Čas vyšetření
V níže zobrazeném seznamu jsou zobrazeny časy pro den, který jste zvolil/a v předchozím kroku. Vyberte prosím čas který Vám nejlépe vyhovuje.


Úložení registrace
Nyní jsou data připravena k odeslání. Zkonrolujte prosím ještě jednou jejich správnost. Poté stiskněte tlačítko Uložit registraci
Uložením informací tohoto registračního formuláře potvrzujete souhlas s uchováním těchto informací pro účely evidence osob registrovaných k mamografickému screeningu ve Vítkovické nemocnici a.s. a zároveň potvrzujete že jste obeznámen/a se všeobecnými podmínkami registrace.